Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marsze równości stały się symbolem krzewienia zachowań i postaw których ja osobiście nie pochwalam. Dla mnie to nie jest wolność tylko dewiacja. Moim zdaniem uczestników marszu powinno się skazać na medialny i społeczny niebyt. Niech nie będzie mediów ani reportaży z marszu ale przede wszystkim niech nie będzie widzów obok. Niech sobie łażą po pustych ulicach. Tak aby dzieci nie oglądały na żywo i w mediach tych skrzywionych przez los i naturę ludzi.
 Też tak myślałem do czasu. Oznacza to co proponujesz zawładnięcie przez homosiów miasta. Tak źle i tak nie dobrze. Po co i w jakim celu mają publicznie pokazywać swoje wynaturzenia??. Nasza konstytucja nie pozwala na taką deprawację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS prowadzi nasz kraj w kierunku Białorusi. Zakazywanie manifestacji to pozbawianie obywateli prawa do swobodnego manifestowania swoich poglądów, które gwarantuje nam Konstytucja ! Jednym mogą podobać się postulaty manifestujących, innym nie, ale bez swobody manifestacji będziemy zmierzać w kierunku autorytaryzmu. Nie po to nasi ojcowie wywalczyli dla nas Wolność, żebyśmy pozwolili Kaczyńskiemu przywrócić PRL.
Adasiu z Lublina!. Zakazać, czy pozwolić to jest tylko wynik tego do czego dąży to całe kolorowe ltgb. Czytałeś konstytucję?. Czy ona pozwala na deprawację dzieci, młodzieży, społeczeństwa?. "Nie po to nasi ojcowie walczyli", żebyśmy dzisiaj pozwalali na deprawację społeczeństwa, atakowania Kościoła i naszej wiary, rodziny. Tak, że nie ściemniaj o prawach. W czasach autorytarnych nie było was widać. Nie ściemniaj.
 Nasi dziadkowie walczyli również z nazizmem i faszyzmem, które coraz bardziej podnoszą głowę tu, w kraju który na własnej tkance narodu doznał do czego prowadzi pogarda dla drugiego człowieka. A kościół, tak samo jak te siedemdziesiąt lat temu nadal z tym nacjonalizmem flirtuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacą tym razem za udział w tej zbieraninie? Stawka musi być większa niż ostatnio bo i ryzyko dostania w ryj wzrasta o obciachu nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=dbi2aR7OAdU - coś dla zwolenników lewicy i marszu równości hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=QluUiWMQZvY - a oto przykład lewicowej mowy miłości, coś dla organizatora marszu równości hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to coś jak bożeciało ? Skąd dokąd ta procesja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
A ja, oraz kolejny odpowiadam. Zachowania homoseksualne zaobserwowano u ponad czterdziestu gatunków zwierząt. Między innymi u szympansów - najbliższych krewniaków homo sapiens, pawianów, delfinów, kruków, żyraf, lwów, pingwinów i łabędzi, a nawet u rodzimych żubrów. Oprócz zachowań typowo seksualnych, obserwowano również tańce godowe, wspólne budowanie gniazd i legowisk, a u ptaków wspólne wysiadywanie jaj. U homoseksualnych par pingwinów utrzymywanych w ogrodach zoologicznych, dochodziło do wywieszenia i odchowania młodych z podrzuconych jaj, a wychowane w ten sposób potomstwo nie przejawiało skłonności homoseksualnych. Jest to więc wystarczający dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. No chyba że uważasz, że zwierzęta też uległy ideologii LGBT? Na dodatek powiem ci, że homofobię zaobserwowano tylko u jednego gatunku. Zgadnij u którego? Poważnie więc co jest bardziej zgodne z prawami natury? Nie ma za co. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mamy demokrację to może warto zapytać społeczeństwo Lublina, czy życzy sobie czegoś takiego jak marsz równości? Co taki marsz wnosi i po co się odbywa skoro jesteśmy równi wobec prawa? Czy skupianie się na orientacji seksualnej jest czymś tak ważnym, aby organizować takie marsze? Czy godzenie się na tego typu marsze w efekcie nie jest zgodą na postępującą deprawację i nie prowadzi do różnych prowokacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyse gamonie ze zdekompletowanym uzębieniem, rzucające w ludzi kostką brukową i petardami  - starżnicy "normalności" Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako polskiemu patriocie najbardziej mi przeszkadza że to łyse dresiwo wyciera sobie gębę polskimi symbolami i historią- bezczeszczą symbole państwowe,  godlo,  symbol Polski Walczącej itp. Niech już lepiej sobie maszerują pod swastyką, to lepiej pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mamy demokrację to może warto zapytać społeczeństwo Lublina, czy życzy sobie czegoś takiego jak marsz równości? Co taki marsz wnosi i po co się odbywa skoro jesteśmy równi wobec prawa? Czy skupianie się na orientacji seksualnej jest czymś tak ważnym, aby organizować takie marsze? Czy godzenie się na tego typu marsze w efekcie nie jest zgodą na postępującą deprawację i nie prowadzi do różnych prowokacji?
 Podstawą naszej demokracji jest konstytucja, a ta zapewnia wolność zgromadzeń. Dlatego też, wszelkie zakazy zarówno marszów jak i kontrmarszów, są uchylane przez sądy jako sprzeczne z prawem i niekonstytucyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy siać obrzydzenie, wrzeszczeć, publicznie epatować tym, czego nie chcecie wiedzieć i będziemy prowokować, aż nas.... polubicie.
I TO JEST SEDNO TEJ AWANTURY. Jak widać Lenin wiecznie żywy.
 Chyba raczej opis marszu niepodległości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
 Głos, chod, gestykulacja,zainteresowania itp. U kobiety dominacja cech męskich, u faceta?  kobiecych. Nie zawsze tak jest, ale najczęściej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako polskiemu patriocie najbardziej mi przeszkadza że to łyse dresiwo wyciera sobie gębę polskimi symbolami i historią- bezczeszczą symbole państwowe,  godlo,  symbol Polski Walczącej itp. Niech już lepiej sobie maszerują pod swastyką, to lepiej pasuje
 Nie lubię tzw. narodowców, ale z dwojga złego wolę już ich od tego LGBT. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
 To znaczy, że co wg. ciebie z każdego można zrobić homoseksualiste lub na odwrót? Owszem istnieje jakaś część społeczeństwa bi,, która można przerobić bardziej na jedną lub druga stronę, ale generalnie wszystko zapisane jest w genach. Z 90% chłopaków geja nie zrobisz. Owszem szkoda tych 10% i lepiej żeby byli hetero. Dlatego należy przeciwstawiać się ideologii LGBT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
To znaczy, że co wg. ciebie z każdego można zrobić homoseksualiste lub na odwrót? Owszem istnieje jakaś część społeczeństwa bi,, która można przerobić bardziej na jedną lub druga stronę, ale generalnie wszystko zapisane jest w genach. Z 90% chłopaków geja nie zrobisz. Owszem szkoda tych 10% i lepiej żeby byli hetero. Dlatego należy przeciwstawiać się ideologii LGBT.
 To nie do końca tak. Biologiczne podłoże oznacza, że są to cechy wrodzone i nie da się z nikogo zrobić ani homoseksualisty, ani heteroseksualisty. To po prostu niemożliwe. I żadna ideologia nie ma z tym nic wspólnego. Gdyby było inaczej, oznaczałoby to, że nie ma podłoża biologicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
A ja, oraz kolejny odpowiadam. Zachowania homoseksualne zaobserwowano u ponad czterdziestu gatunków zwierząt. Między innymi u szympansów - najbliższych krewniaków homo sapiens, pawianów, delfinów, kruków, żyraf, lwów, pingwinów i łabędzi, a nawet u rodzimych żubrów. Oprócz zachowań typowo seksualnych, obserwowano również tańce godowe, wspólne budowanie gniazd i legowisk, a u ptaków wspólne wysiadywanie jaj. U homoseksualnych par pingwinów utrzymywanych w ogrodach zoologicznych, dochodziło do wywieszenia i odchowania młodych z podrzuconych jaj, a wychowane w ten sposób potomstwo nie przejawiało skłonności homoseksualnych. Jest to więc wystarczający dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. No chyba że uważasz, że zwierzęta też uległy ideologii LGBT? Na dodatek powiem ci, że homofobię zaobserwowano tylko u jednego gatunku. Zgadnij u którego? Poważnie więc co jest bardziej zgodne z prawami natury? Nie ma za co. ;)
 Poprosiłem o dowód a nie wywód. Wszystko powyższe to tylko twierdzenia bez dowodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
To znaczy, że co wg. ciebie z każdego można zrobić homoseksualiste lub na odwrót? Owszem istnieje jakaś część społeczeństwa bi,, która można przerobić bardziej na jedną lub druga stronę, ale generalnie wszystko zapisane jest w genach. Z 90% chłopaków geja nie zrobisz. Owszem szkoda tych 10% i lepiej żeby byli hetero. Dlatego należy przeciwstawiać się ideologii LGBT.
Tak, można zrobić z kogoś homoseksualistę. Najprostszy sposób to zgwałcić dziecko. Zryje mu to głowę i w przyszłości sam wyrośnie na homoseksualistę. To tylko jedna z metod. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...